پرش لینک ها

طرح منظومه رشد سازمانی

آموزش برای شرکت ها مهم نیست بلکه حیاتی است. اگرچه کلاس های آموزشی زیادی مثل آموزش مدیریت و یا آموزش فروش وجود دارند  اما کارمندان با مهارت‌های مدیریت پروژه یک دارایی مهم برای هر سازمانی هستند. آموزش فرصتی اساسی برای توسعه پایگاه دانش همه کارکنان است، اما بسیاری از کارفرمایان فرصت‌های توسعه را گران و صرف پول برای آن را هزینه به شمار می آورد. کارمندانی که آموزش های لازم و بهتری را دریافت می‌کنند، قادر به انجام کار خود با راندمان بالاتری هستند. این آموزش ها به کارمندان علاوه بر درک بیشتر از مسئولیت‌های خود اعتماد به نفس نیز اعتماد به نفس می دهد.  این اطمینان و اعتماد به نفس ، عملکرد کلی کارمندها  را افزایش خواهد داد و این می‌تواند به سود شرکت باشد.

برنامه ی اختصاصی

ارائه ی برنامه ی اختصاصی برای هر سازمان

مشاوره تخصصی

20 جلسه مشاوره تخصصی همه جانبه

پشتیبانی

پشتیبانی دائمی حضوری و تلفنی

عارضه یابی

عارضه یابی تخصصی به صورت رایگان

همچنین با توجه به سابقه سازمان، نوع فعالیت ها، مدل درآمدی، نیروی انسانی و سایر جنبه های مربوطه که در مرحله عارضه یابی سطحی انجام می شود، سطح سازمان مراجعه کننده مشخص و در یکی از چهاردسته معرفی به بازار، رشد، بلوغ و تکامل قرار می گیرد. سپس با بررسی تمام جوانب مورد تحقیق مسیر رشد سازمان ترسیم و ارایه می گردد.

در مسیر آموزشی منظومه رشد سازمانی، که به صورت پروژه محور و کاربردی پیش می رود، کارشناسان و اساتید باتجربه مجموعه مرکان همواره در طی این مسیر کنار شما خواهند بود و بهترین راهنمایی ها را جهت کسب نتیجه مورد نظر ارائه خواهند کرد. مطمئناً در این مسیر باید یک هدف مشخص هم داشته باشید تا انتهای این مسیر از ابتدا برای شما روشن باشد.

اهمیت آموزش در کسب و کار

سرمایه‌گذاری در آموزش به کارمندان شرکت نشان می‌دهد که برای شرکت ارزش دارند.  این آموزش یک محیط کار حمایتی ایجاد می‌کند. کارمندان ممکن است دسترسی به آموزشی را به دست آورند که اگر در شرکت مطبوع خود مشغول به کار نبودند نمی توانستند با آن‌ آشنا شوند. کارمندانی که احساس قدردانی و چالش می‌کنند ممکن است احساس رضایت بیشتری نسبت به کارشان داشته باشند که این احساس رابطه مستقیمی با افزایش عملکرد آن نیروی خاص و کل سیستم می شود. بهره‌وری معمولاً زمانی افزایش می‌یابد که یک شرکت دوره‌های آموزشی را اجرا می‌کند. افزایش بهره‌وری در فرایندها، موفقیت پروژه را تضمین می‌کند که به نوبه خود گردش مالی شرکت و سهم بازار بالقوه را بهبود می‌بخشد. در این راستا لازم است فرایند، منابع و اقدامات لازم آموزشی در سازمان شناسایی و در یک مدل علمی متناسب برنامه‌ریزی شود. چرا که آموزش و بهسازی کارکنان اقدامی راهبردی است که در سطح فردی باعث ارزشمندی و رضایت‌مندی فرد و در سطح سازمانی باعث بهبود و توسعه سازمان می‌شود.

خدمات ویژه ی مرکان در مشاوره فردی

عارضه یابی سطحی

تعیین سطح سازمان

تنظیم مسیر رشد

ارائه طرح پیشنهادی

اصلاح و اجرای طرح

20 جلسه مشاوره تخصصی

111-1112084_gift-png-free-gift-png-transparent-png-removebg-preview

هدیه ویژه مرکان به شما

هدیه ی ویژه ی مرکان به شما یک جلسه مشاوره رایگان، برای دریافت هدیه خود شماره خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ویژگی های منظومه رشد سازمانی

پشتیبانی یکی از اصول جدا نشدنی موفقیت در اجرای یک طرح است. از این رو مجموعه مشاوره کسب و کار مرکان در این منظومه، در حین اجرای برنامه و همچنین بعد از اتمام دوره آماده پشتیبانی و مشاوره به صورت حضوری ، تلفنی و از طریق واتساپ می باشد.

تفاوت منظومه رشد سازمانی با دیگر دوره ها

طبق آمار رسمی تاثیر گذاری آموزش به تنهایی در سازمان ها بین 7 تا 12 درصد میباشد. در این طرح ضمن اختصاصی بودن برای هر مجموعه، مسیر رشد جداگانه ای طراحی می شود که تمام نقاط ضعف و قوت مجموعه بررسی و راه حل کاربردی ارائه می گردد. عارضه یابی یک سازمانی یکی دیگر از نقاط قوت این مسیر می باشد. تمام دوره های پیشنهادی آموزشی به صورت کارگاهی و مهارت محور بوده و همچنین این دوره همراه با جلسات مشاوره و برنامه ریزی میباشدکه وجه تمایز این منظومه با دیگر دوره های آموزشی است.

شما حتی اگر قصد شرکت در این دوره را ندارید پیشنهاد میکنیم حتما جلسات اول عارضه یابی به صورت رایگان انجام میشود را استفاده کنید.

pngtree-beautiful-technical-support-vector-line-icon-png-image_1745316-removebg-preview

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر از یک جلسه مشاوره رایگان مرکان بهره مند شوید.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات پرتکرار

مقالات مرتبط

🍪 این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.